O nama

Printera tim

Uprava

Draženko Mamić

Draženko Mamić

Robert  J. Krajačić

Robert J. Krajačić

Prodaja i marketing

Mirko Koren, MBA

Mirko Koren, MBA

direktor prodaje
01/3378-615
mirko.koren@printera.hr
Ivana Šah

Ivana Šah

prodajna predstavnik
01/3378-611
ivana.sah@printera.hr
Krunoslav Kadović

Krunoslav Kadović

prodajni predstavnik
01/3378-626
krunoslav.kadovic@printera.hr
Rebeka Troha

Rebeka Troha

prodajni predstavnik
01/3378-619
rebeka.troha@printera.hr
Krešimir Zemljić

Krešimir Zemljić

prodajni predstavnik
01/3378-621
krešimir.zemljic@printera.hr

Projektni ured

Mladen Marušić

Mladen Marušić

voditelj projekata
01/3378 623
mladen.marusic@printera.hr
Andreja Karabašić, bacc. ing. techn. graph.

Andreja Karabašić, bacc. ing. techn. graph.

voditelj projekata
01/3378 628
andreja.karabasic@printera.hr
Patricia Slavulj

Patricia Slavulj

voditelj projekata
01/3378-628
patricia.slavulj@printera.hr
Iva Hainski, dipl.graf.ing.

Iva Hainski, dipl.graf.ing.

voditelj projekata
01/3378 616
iva.hainski@printera.hr

Proizvodnja

Ivan Repec

Ivan Repec

direktor proizvodnje
01/3378-630
ivan.repec@printera.hr
Miroslav Hržić

Miroslav Hržić

voditelj CTP-a
01/3378-635
miroslav.hrzic@printera.hr
Dijana Babić, dipl. ing. graf. teh.

Dijana Babić, dipl. ing. graf. teh.

voditeljica digitalnog tiska
01/3378-638
dijana.babic@printera.hr
David Horvat

David Horvat

voditelj ekspedita
01/3378-640
david.horvat@printera.hr

Razvoj, kontroling i nabava

Alen Rozić

Alen Rozić

voditelj IT sustava i razvoja
01/3378-662
alen.rozic@printera.hr

Ljudski potencijali, opći i pravni poslovi

Helena Hodak

Helena Hodak

tajnica uprave
01/3378-600
helena.hodak@printera.hr

Financije i računovodstvo

Miroslav Piškor, dipl.oec.

Miroslav Piškor, dipl.oec.

direktor financija i računovodstva
01/3378-650
miroslav.piskor@printera.hr
Jela Minković

Jela Minković

Samostalni računovođa-knjigovođa
01/3378 651
jela.minkovic@printera.hr
Kristina Gušić

Kristina Gušić

Računovođa-fakturist
01/3378 654
kristina.gusic@printera.hr

Krajnji primatelj financijskog instrumenta sufinanciranog iz Europskog fonda za regionalni razvoj u sklopu Operativnog programa „Konkurentnost i kohezija“

Europska unija logo Hamag Bicro logo ESIF logo