Printera tim

Uprava

Draženko Mamić

Robert  J. Krajačić

 

Prodaja i marketing

Mirko Koren, MBA
direktor prodaje
T 01/3378-615
mirko.koren@printera.hr

ivana-sah

Ivana Šah
prodajna predstavnica
T 01/3378-611
ivana.sah@printera.hr

krunoslav-kadovic

Krunoslav Kadović
prodajni predstavnik
T 01/3378-626
krunoslav.kadovic@printera.hr

Josip Novak

Josip Novak
voditelj međunarodnih kupaca
T 01/3378 612
josip.novak@printera.hr

Projektni ured

dubravka-lukanic

Dubravka Lukanić
voditeljica projekata
T 01/3378-622
dubravka.lukanic@printera.hr

nenad-todorovic

Nenad Todorović
voditelj projekata
T 01/3378-614
nenad.todorovic@printera.h

sladana-klaric

Slađana Klarić, dipl.graf.ing.
voditeljica projekata
T 01/3378-628
sladana.klaric@printera.hr

Marija Ivanković, bacc. ing. techn. graph.
voditeljica projekata
T 01/3378-613
marija.ivankovic@printera.hr

Patricia Slavulj
voditeljica projekata
T 01/3378-628
patricia.slavulj@printera.hr

Marko Makovec
voditelj projekata
T 01/3378-624
marko.makovec@printera.hr

Tomislav Rogić

Tomislav Rogić, dipl. ing. graf. teh.
voditelj projekata
T 01/3378-624
tomislav.rogic@printera.hr

Mladen Marušić

Mladen Marušić
voditelj projekata
T 01/3378 623
mladen.marusic@printera.hr

Andreja Karabašić

Andreja Karabašić
voditelj projekata
T 01/3378 628
andreja.karabasic@printera.hr

Iva Hainski

Iva Hainski, dipl.graf.ing.
voditelj projekata
T 01/3378 616
iva.hainski@printera.hr

Tanja Njegovan

Tanja Njegovan
voditelj projekata
T 01/3378 620
tanja.njegovan@printera.hr

Proizvodnja

ivan-repec

Ivan Repec
direktor proizvodnje
T 01/3378-630
ivan.repec@printera.hr

miroslav-hrzic

Miroslav Hržić
voditelj CTP-a
T 01/3378-635
miroslav.hrzic@printera.hr

Dijana Babić

Dijana Babić, dipl. ing. graf. teh.
voditeljica digitalnog tiska
T 01/3378-638
dijana.babic@printera.hr

David Horvat

David Horvat
voditelj ekspedita
T 01/3378-640
david.horvat@printera.hr

Razvoj, kontroling i nabava

Štefica Šafranko, dipl.graf.ing.
direktorica sektora IS-a, kontrolinga, razvoja i nabave
T 01/3378-660
stefica.safranko@printera.hr

alen-rozic

Alen Rozić
voditelj IT sustava i razvoja
T 01/3378-662
alen.rozic@printera.hr

stjepan-jedvaj

Stjepan Jedvaj
voditelj logistike
T 01/3378-669
stjepan.jedvaj@printera.hr

Ljudski potencijali, opći i pravni poslovi

helena-hodak

Helena Hodak
tajnica uprave
T 01/3378-600
helena.hodak@printera.hr

Financije i računovodstvo
miroslav-piskor

Miroslav Piškor, dipl.oec.
direktor financija i računovodstva
T 01/3378-650
miroslav.piskor@printera.hr

Jela Minković

Jela Minković
Samostalni računovođa-knjigovođa
T 01/3378 651
jela.minkovic@printera.hr

Mirna Karlović

Mirna Karlović
Računovođa-fakturist
T 01/3378 653
mirna.karlovic@printera.hr

Kristina Gušić

Kristina Gušić
Računovođa-fakturist
T 01/3378 654
kristina.gusic@printera.hr

Save Save